CRI JOLANTA - strona główna Linki
O firmie CRI JOLANTA
Nowości
Informacje
Produkty
Usługi
Cenniki
Promocje
Serwis techniczny
Kontakt
Linki
Serwery CRI JOLANTA
Serwery wyszukiwawcze i informacyjne
Czasopisma i gazety
Znane firmy
Ciekawe miejsca w internecie

Napisz do nas!

. .     

ROZRYWKA

Każdy z nas ma różne zainteresowania i hobby. Przedstawiamy Wam tutaj propozycje serwerów z całego świata pogrupowane tematycznie. Może znajdziecie coś ciekawego dla siebie.
 

TELEWIZJA

TELEWIZJA POLSKA TELEWIZJA POLSKA
Sami powinniście wiedzieć co tu można znaleźć. Myślę, że komentarz jest tu zbędny.
   
TELEWIZJA RTL 7 TELEWIZJA RTL 7
W RTL 7 siedem minut wystarczy, aby dowiedzieć się wszystkiego o najważniejszych wydarzeniach w kraju i na świecie, a później już tylko rozrywka. Filmy, seriale, teleturnieje i kreskówki dla dzieci.
   

RADIO

POLSKIE RADIO POLSKIE RADIO
Grupa, wszystkim znanych, polskich programów radiowych: Program 1, Program 2, Program 3, Radio Polonia. Każdy może tutaj coś znaleźć dla siebie.
   
KATOLICKIE RADIO PLUS KATOLICKIE RADIO PLUS
Ogólnopolska sieć katolickich stacji radiowych, między innymi w Gliwicach. Rosnący procent słuchaczy w Katowicach, Bytomiu, Tarnowskich Górach, Piekarach Śląskich, Rudzie Śląskiej, Chorzowie, Rybniku i innych miastach GOP-u daje powody do satysfakcji i przekonania, iż charakter programowy Radia PLUS Gliwice jest trafny. Dotyczy to także charakteru muzycznego pulsującego klimatem zauważalnie odmiennym, niż ma to miejsce w większości innych, również komercyjnych rozgłośni.
   

SPORT

SPORTOWY SERWIS INFORMACYJNY SPORT
Profesjonalny serwis sportowy redagowany przez znanych i popularnych dziennikarzy. Piłka nożna, Lekkoatletyka, Tenis, Boks zawodowy, Bilard...
   

TURYSTYKA

TRAVEL POLAND TRAVEL POLAND
Polska informacja turystyczna. Baza danych zawierająca ponad 6000 ośrodków noclegowych (hotele, motele, pensjonaty, domy wczasowe, zajazdy i inne!).
   
TRAVEL INTERNATIONAL TRAVEL INTERNATIONAL
Międzynarodowa informacja turystyczna. Hotele, połączenia lotnicze, informacje o różnych regionach świata, pogoda i wiele innych ważnych informacji dla turystów.
   

MUZYKA

POLSKIE COUNTRY POLSKIE COUNTRY
Strona poświęcona muzyce Country w Polsce. Artyści, dyskografie, imprezy, Piknik Country w Mrągowie i wiele innych.
   
MUSIC 4 U MUSIC 4 U
Serwer muzyczny z informacjami na temat artystów, z tekstami piosenek, informacjami o imprezach muzycznych, a także o innych miejscach w internecie poruszającymi tematy muzyczne.
   

OPROGRAMOWANIE

SHAREWARE.COM SHAREWARE.COM
Serwer z gigabajtami oprogramowania demo, shareware i freeware. Posiada rozbudowane możliwości poszukiwania pożądanego oprogramowania i odsyłania do wszystkich serwerów, na których można to oprogramowanie znaleźć (także na polskich serwerach).
   
ARCHIWUM FTP CYFRONET ARCHIWUM FTP CYFRONET
Polskie archiwum FTP. Zawiera kopie zagranicznych archiwów z oprogramowaniem freeware i shareware oraz archiwum Microsoft Software Library.
   

DLA DZIECI

DISNEY DISNEY
Wytwórnia filmów dla dzieci i filmów rodzinnych. Sieć parków rozrywki na całym świecie. Wszystko podporządkowane zabawom i dzieciom.
   
FAMILY FAMILY
Serwer związany z serwerem Disney, dostarczający rozrywki dla całych rodzin (dla dzieci i dla dorosłych).
   
CARTOON NETWORK CARTOON NETWORK
Kto z nas jeszcze nie widział bajek z tej sławnej telewizji satelitarnej, a kto z nas już widział ich serwer internetowy?
   
LEGO LEGO
Tego producenta zabawek chyba nie trzeba przedstawiać. Także rodzice mogą coś znaleźć dla siebie.
   
WIRTUALNA POLSKA DLA DZIECI WIRTUALNA POLSKA DLA DZIECI
Wszystkie dzieci są nasze, także i Wirtualnej Polski. Specjalny serwis dla dzieci z zestawem wielu różnych zabaw, rysynków, zadań do rozwiązania itp..
   

RÓŻNE

BIBLIA TYSIĄCLECIA BIBLIA TYSIĄCLECIA
Wydanie HTML najważniejszej i najbardziej poczytnej książki na świecie, opracowane przez Zespół Informatyki Papieskiego Wydziału Teologicznego w Poznaniu.
   
MEDJUGORJE - STRONA POLSKA MEDJUGORJE - STRONA POLSKA
Medjugorje - strona polska stawia sobie za cel rozpowszechnianie wiadomości o jednym z najbardziej niesamowitych i ważnych ponadnaturalnych wydarzeń naszych czasów. Od 1981 roku, w małej wiosce Medjugorje w Bośni-Hercegowinie ukazuje się Najświętsza Maryja Panna i przekazuje światu swoje orędzia.
 Wszystkie pytania i komentarze do tej strony prosimy kierować do criadmin@crijolanta.com.pl
Copyright (C) CRI JOLANTA. Ostatnia modyfikacja: 25.07.1999.