CRI JOLANTA - strona główna Linki
O firmie CRI JOLANTA
Nowości
Informacje
Produkty
Usługi
Cenniki
Promocje
Serwis techniczny
Kontakt
Linki
Serwery CRI JOLANTA
Serwery wyszukiwawcze i informacyjne
Czasopisma i gazety
Znane firmy
Ciekawe miejsca w internecie

Napisz do nas!

. . 
Początkującym użytkownikom internetu często trudno znaleźć pożądaną informację w internecie lub serwer z interesujących ich tematyką. Postaramy się aby tutaj można było znaleźć jak najwięcej ciekawych i godnych polecenia miejsc w internecie, umożliwiając Wam użytkownikom znalezienia szybko, to czego pożądacie. Znajdziecie tutaj adresy internetowe naszych serwerów informacyjnych i multimedialnych, największy polskich i zagranicznych serwerów wyszukiwawczych i informacyjnych, znanych czasopism i gazet, znanych firm polskich i zagranicznych oraz wielu miejsc związanych z ogólnie pojętą rozrywką.
 
POLECAMY
   
25.07.1999 - MULTIMEDIALNY SERWER INFORMACYJNY
Serwer multimedialny KOLIBER Zapraszamy do odwiedzenia naszego multimedialnego serwera informacyjnego. Tymczasowo serwer zawiera stare i nieuaktualniane informacje. Serwer jest w trakcie reorganizacji. Planowane otwarcie z nową szatą graficzną i najnowszymi informacjami z kraju i ze świata, a także z wieloma megabajtami zbiorów do ściągnięcia - początek października 1999 roku.
   
25.07.1999 - NAJWIĘKSZY POLSKI SERWER WYSZUKIWAWCZY
Infoseek PL Jeżeli poszukujesz informacji na jakiś temat, a chciałbyś ją uzyskać na polskim serwerze lub w języku polskim, to jest to dla Ciebie najlepsza droga poszukiwań.
   
25.07.1999 - NAJWIĘKSZY ZAGRANICZNY SERWER WYSZUKIWAWCZY
AltavistaZnalezienie informacji na pożądany temat lub pożądanych zbiorów w internecie nie zawsze jest sprawą prostą. Szczególnie w bardzo nietypowych i niepopularnych przypadkach. Pomocą mogą wtedy służyć największe światowe serwery wyszukiwawcze, które posiadają zarchiwizowane informacje z wielu milionów stron internetowych na całym świecie.
   
25.07.1999 - CZASOPISMO BRANŻY KOMPUTEROWEJ
Czasopismo komputerowe CHIPNajwiększe czasopismo komputerowe w Polsce. Pozwoli Ci śledzić tendencje rozwojowe sprzętu komputerowego i oprogramowania, pojawiające się nowości na rynku komputerowym, a także zapoznać się z testami porównawczymi sprzętu komputerowego i oprogramowania, które mogą pomóc Ci wybrać dobry sprzęt podczas zakupu.

 
ZMIANY

12.10.1999 - Uzupełnienie działu Linki.
Do grupy serwerów wyszukiwawczych dodano nowy polski serwer wyszukiwawczy.

25.07.1999 - Otwarcie działu Linki.
Zapraszamy do naszego nowego działu Linki, który z biegiem czasu będzie rozbudowywany. Czekamy na wasze propozycje.Wszystkie pytania i komentarze do tej strony prosimy kierować do criadmin@crijolanta.com.pl
Copyright (C) CRI JOLANTA. Ostatnia modyfikacja: 12.10.1999.