CRI JOLANTA - strona główna Linki
O firmie CRI JOLANTA
Nowości
Informacje
Produkty
Usługi
Cenniki
Promocje
Serwis techniczny
Kontakt
Linki
Serwery CRI JOLANTA
Serwery wyszukiwawcze i informacyjne
Czasopisma i gazety
Znane firmy
Ciekawe miejsca w internecie

Napisz do nas!

. .     

CZASOPISMA I GAZETY

Serwery znanych czasopism i gazet zarówno krajowych, jak i zagranicznych, do odwiedzenia których Państwa zapraszamy.
 

POLSKIE CZASOPISMA KOMPUTEROWE

CHIP CHIP
CHIP jest jednym z największych w Polsce miesięczników branży komputerowej; ukazuje się każdorazowo z dołączonym CD-ROM-em. Bogata i zróżnicowana zawartość czyni go atrakcyjnym zarówno dla zaawansowanych, jak i początkujących użytkowników komputerów.
 
PC World Komputer PC WORLD KOMPUTER
PC World-KOMPUTER wywodzi się w prostej linii od miesięcznika KOMPUTER i już od 13 lat służy Czytelnikom swoimi łamami. Dzisiaj łączy w sobie dwie tradycje edytorskie. Polski KOMPUTER reprezentuje długoletnie doświadczenie i znajomość rynku lokalnego. Amerykański PC World, którego sprzedaż przekracza milion egzemplarzy (na świecie), wnosi zasoby informacyjne i organizacyjne wydawnictwa o światowym zasięgu.
 
Serwer ENTER ENTER
Jedno z najstarszych polskich czasopism komputerowych. Wydawane jako miesięcznik.
 
PC KURIER PC KURIER
Dwutygodnik z najświeższymi informacjami ze świata komputerów. Informacje, analizy i opinie to główne motto tego czasopisma.
 

POLSKIE CZASOPISMA I GAZETY

RZECZPOSPOLITA RZECZPOSPOLITA
Rzeczpospolita - ogólnopolski dziennik informacyjny ukazujący się sześć razy w tygodniu. Średni nakład Rzeczpospolitej to 275 tys. egzemplarzy z czego 110 tys. sprzedawanych jest w prenumeracie trafiając bezpośrednio na biurka osób odpowiedzialnych za zarządzanie i funkcjonowanie firm.
 
GAZETA WYBORCZA GAZETA WYBORCZA
Ogólnopolski dziennik informacyjny ukazujący się sześć razy w tygodniu. Posiada dodatki lokalne zawierające informacje specyficzne dla danego regionu oraz dodatki tematyczne praca, komputer, dom, auto-moto, sport i turystyka.
 
POLITYKA POLITYKA
Tygodnik "Polityka" ukazuje się od 1957 r. W dzisiejszej postaci jest kolorowym magazynem drukowanym w nakładzie 300 tysięcy egzemplarzy. W kręgu zainteresowań "Polityki" znajdują się najważniejsze wydarzenia polityczne, gospodarcze, naukowe i kulturalne Polski, Europy i świata. Pismo - dbając o polityczną bezstronność - stara się przedstawiać na szerokim tle, analizować i komentować proces polskiej transformacji ustrojowej; bliskie są mu ideały liberalnej wolnorynkowej reformy gospodarczej. Specjalnością tygodnika są reportaże - z kraju i ze świata.
 
GOŚĆ NIEDZIELNY GOŚĆ NIEDZIELNY
Ogólnopolski tygodnik katolicki o ponad 75 letniej tradycji. Pierwszy numer wyszedł w 1923 roku. Tak długim okresem wydawania może się poszczycić tylko kilka tytułów w naszym kraju.
 

ZAGRANICZNE CZASOPISMA KOMPUTEROWE

BYTE BYTE
Jedno z największych i najstarszych czasopism komputerowych o zasięgu ogólnoświatowym. Powstało w 1975 roku, w czasach, kiedy komputer był jeszcze urządzeniem z pogranicza science fiction. To czasopismo jako pierwsze na swoich łamach nadało pierwszym mikrokomputerom nazwę PC (Personal Computer - Komputer Osobisty).
 
CHIP CHIP
Największe europejskie czasopismo komputerowe z długoletnią tradycją. Centrala wydawnicza znajduje się w Niemczech. Jako jedno z nielicznych czasopism posiada swoje zlokalizowane wersje w wielu krajach europejskich, między innymi i w Polsce.
 

ZAGRANICZNE CZASOPISMA I GAZETY

NEWSWEEK NEWSWEEK
Czasopismo amerykańskie założone w 1933 roku o zasięgu międzynarodowym. Obecnie jego nakład przekracza 4 miliony egzemplarzy. Posiada ponad 60 reporterów korespondentów na całym świecie, dzięki czemu dostarcza najciekawszych i najbardziej aktualnych materiałów informacyjnych z całego świata.
   
TIME TIME
Czasopismo amerykańskie o zasięgu międzynarodowym.
 Wszystkie pytania i komentarze do tej strony prosimy kierować do criadmin@crijolanta.com.pl
Copyright (C) CRI JOLANTA. Ostatnia modyfikacja: 25.07.1999.