CRI JOLANTA - strona główna O firmie
O firmie CRI JOLANTA
Historia firmy
Ważne wydarzenia
Zakres działalności firmy
Referencje
Informacje
Produkty
Usługi
Cenniki
Promocje
Serwis techniczny
Kontakt
Linki

Napisz do nas!

info@crijolanta.com.pl
. .   

WYDARZENIA

30.01.2000 Status Rekomendowanego Dealera TCH Components.

TCH ComponentsNasza firma otrzymała od firmy TCH Components certyfikat Rekomendowanego Dealera TCH Components. Dzięki ofercie firmy TCH Components możemy oferować naszym klientom produkty najwyższej jakości.
 

30.04.1999 Status Autoryzowanego Sprzedawcy OEM COREL.

CorelNasza firma ponownie otrzymała od firmy COREL certyfikat Autoryzowanego Sprzedawcy OEM, tym razem na rok 1999. Jest to potwierdzenie prowadzenia przez naszą firmę profesjonalnej i fachowej sprzedaży produktów firmy COREL.
 

1.03.1999 Uruchomienie serwerów internetowych.

Z dniem 1 marca 1999 roku zostały uruchomiony nasze dwa serwery internetowe http://www.crijolanta.com.pl oraz http://www.koliber.pl. Pierwszy z nich zawiera pełny zasób informacji związanych z oferowanymi przez naszą firmę produktami i usługami, natomiast serwer http://www.koliber.pl zawiera serwis multimedialny prowadzony wcześniej pod adresem internetowym http://koliber.ia.polsl.gliwice.pl.
 

1.04.1998 Uzyskanie statusu Autoryzowanego Sprzedawcy OEM COREL.

CorelNasza firma otrzymała od firmy COREL certyfikat Autoryzowanego Sprzedawcy OEM na rok 1998. Jest to potwierdzenie prowadzenia przez naszą firmę profesjonalnej sprzedaży produktów firmy COREL.Wszystkie pytania i komentarze do tej strony prosimy kierować do criadmin@crijolanta.com.pl
Copyright (C) CRI JOLANTA. Ostatnia modyfikacja: 19.04.2000.